Про нас

Ласкаво просимо на сайт інтернет-магазину «М-65»!


            Інтернет-магазин «М-65» - це  камуфляж,військовий одяг, амуніція, аксесуари. Це  сайт для справжніх чоловіків, для тих, хто надає перевагу  активному  проведенню часу , для тих, хто з задоволенням  носить одяг у стилі мілітарі.

            Інтернет- магазин військового одягу, спорядження та  аксесуарів «М-65» пропонує  Вам тільки оригінальний військовий одяг та спорядження, доставлені зі складів армій Німеччини , Австрії, Англії, США, Франції,Голандії, Італії, Швейцарії та інших  країн.

            На нашому сайті Ви не знайдете імітацій, або  реплікантів, ми пропонуємо лише  100% аутентичну військову формута спорядження. Частину товарів  ми пропонуємо у категорії  б/в (секонд- хенд). Такі речі мають ознаки використання  або складського зберігання, на них відсутні значні пошкодження, товар повністю придатний для використання за соїм призначенням.

        Представлені  на сайті товари, можна придбати у  в магазині за  адресою: Україна, Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Капушанська,65.

        Ми піклуємось  про своїх клієнтів і робимо все, щоб  Вам було легко та зручно. Також  консультуємо по будь-яким питанням стоосовно  військового одягу, екіпіровки та  атрибутики армій світу. У нас  унікальний сервіс швидкої доставки за бажанням   клієнта.


  Години роботи інтернет-магазину:

з 10:00 до 18:00 (без обідньої перерви) з понеділка  по п"ятницю


        Будемо всіх Вас раді бачити у якості наших покупців!

 

Интернет-магазин «М-65» - это камуфляж,военная одежда, обмундирование, аксессуары
Години роботи інтернет-магазину: з 10:00 до 18:00 (без обідньої перерви) з понеділка  по п`ятницю.

Інтернет-магазин військового одягу, спорядження і аксесуарів «М-65» пропонує Вам тільки оригінальний військовий одяг і спорядження, доставлені зі складів армій Німеччини, Австрії, Англії, США, Франції, Голландії, Італії, Швейцарії та інших країн

Лідери продажу